ODKURZACZ KOMINKOWY 20L 1200W VERKE

V08222

Nowy produkt

Odkurzacz kominkowy 20 L, 1200 W VERKE to urządzenie o bardzo mocnym silniku 1200W i odpowiednim jego zabezpieczeniu filtrem HEPA, który zabezpieczy możliwość wentylowania wciąganego pyłu lub kurzu.

Więcej szczegółów

245,70 zł brutto

Więcej informacji

Odkurzacz do popiołu VERKE to urządzenie o bardzo mocnym silniku 1200W i odpowiednim jego zabezpieczeniu filtrem HEPA, który zabezpieczy możliwość wentylowania wciąganego pyłu lub kurzu. Urządzenie służy do odkurzania popiołu z różnego rodzaju pieców, kominów oraz trudno dostępnych miejsc w których gromadzi się pył. Urządzenie wyposażone jest w aluminiową rurkę do zaciągania pyłu, zbiornik, giętki wąż wykonany z bardzo trwałego materiału. Odkurzacz posiada wygodny uchwyt do przenoszenia.Trwały i energooszczędny, bezworkowy odkurzacz z doskonałą siłą ssącą i mocną konstrukcją. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczniejsze zbieranie zanieczyszczeń przy mniejszym zużyciu energii. Urządzenie zostało wyposażone w wysoko wydajny silnik o mocy maksymalnej 1200 W. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni, odkurzania popiołu z pieców, kominków, kominów, grilli i trudno dostępnych miejsc gdzie gromadzi się pył. Odkurzacz posiada zestaw akcesoriów do usuwania zanieczyszczeń.

DANE TECHNICZNE:

  •     Zasilanie: 230V
  •     moc: 1200 W
  •     pojemność zbiornika: 20 L
  •     ciśnienie zasysające: 15 kPa
  •     Podwójne filtrowanie: filtr hepa oraz filtr materiałowy


PODWÓJNA FILTRACJA: dzięki zastosowaniu filtra HEPA oraz filtra materiałowego zwiększa się żywotność silnika.

Filtr workowy odporny na temperaturę popiołu zabezpiecza wstępnie filtr HEPA w taki sposób, że dłużej pozostaje on czysty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: