SZCZYPCE DO OPASEK ZACISKOWYCH ZESTAW 9 EL. VERKE

V86270

Nowy produkt

SZCZYPCE DO OPASEK ZACISKOWYCH ZESTAW 9 EL. VERKE

Więcej szczegółów

219,70 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw szczypiec 9 elementów firmy Verke do opasek zaciskowych, taśmowych z długą linką.

    Szczypce do opasek z obrotowymi szczękami-szczypce pasują do większości rodzajów sprężystych opasek zaciskowych, obrotowe szczęki ponacinane w celu dobrego trzymania dużych i małych zacisków pod dowolnym kątem. Blokada zapadkowa umożliwiająca przytrzymanie szczęk w 5 różnych pozycjach. Blokada pozwala na bezpieczne trzymanie naprężonej opaski .
    Szczypce do opasek zaciskowych z linką-pozwalają zdejmować opaski zaciskowe i blokować ją w pozycji otwartej. Precyzyjny zacisk na końcu giętkiej linki umożliwia dojście do trudno dostępnych miejsc. Umożliwiają zdejmowanie plastikowych i metalowych samozaciskowych opasek w zakresie od 18-54mm. Jak poprzednie te również posiadają blokadę opasek.
    Wygięte szczypce do wąskich opasek zaciskowych-umożliwiają zakładanie oraz zdejmowanie opasek w trudno dostępnych miejscach. Wygięte szczęki oraz obracające się końcówki pozwalają chwycić opaskę pod różnym jej kątem zamocowania. Również posiadają blokadę opaski co czyni pracę bezpieczną.
    Szczypce typu CLIC I CLIC-R- stosowane są do opasek wielokrotnego użytku w celu poluzowania a następnie ponownego zaciśnięcia.
    Szczypce do opasek z obrotowymi ponacinanymi szczękami.
    Szczypce do wąskich opasek-bardzo przydatne w przypadku małych i wąskich opasek.
    Szczypce-ściągacz doskonale nadają się do zdejmowania plastikowych, gumowych itp. przewodów. Posiadają zakres od 4-12,5 mm.
    Hak wspomagający
    Wkrętak

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: